Apie S15

 

Spaudos gatvėje, sparčiai besivystančioje Viršuliškių kvartalo dalyje, iškils modernus ir šiuolaikiškas 9 aukštų daugiabutis. Savo stilinga architektūra, spalvingumu gyvenamas namas puikiai įsilies į estetišką ir patrauklią rajono teritoriją.

 

A energetinė klasė

S15 – tai energetiškai efektyvūs, ekonomiški namai, išsiskiriantys puikia šilumos izoliacija, kokybiškais langais ir itin mažomis eksploatacinėmis sąnaudomis. Pastatų sandarumas garantuoja gyvenimo komfortą tiek žiemą, tiek vasarą.

Šildymas

Butuose bus įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema, aprūpinta individualia apskaita ir patalpų temperatūros reguliavimo priemonėmis. Šilumos apskaita: įrengiami skaitikliai laiptinėse esančiose kolektorinėse spintose.

Vėdinimas

Numatyta įrengti ne tik efektyvią rekuperacinę vėdinimo sistemą, bet ir kiekviename bute pastatyti individualų rekuperatorių, atitinkantį A+ reikalavimus.

Kondicionavimas

Projekto S15 butuose yra numatyta galimybė, esant poreikiui, įsirengti individualią kondicionavimo sistemą.

Sienos

Išorinės mūro, bei tarpbutinės sienos puikiai užtikrins ne tik šilumos, bet ir garso izoliaciją. Esteriškas pastato fasadas ne tik trauks aplinkinių žvilgsnį, bet bus praktiškas ir ilgaamžis.

Langai

Sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys šilti, saugūs ir ilgaamžiai plastikinių profilių 3 stiklų, 2 stiklo paketų langai.

Parkingas

Rusio ir cokoliniame aukštuose bus įrengtos požeminės automobilių parkavimo vietos ir sandėliukai.

Aplinka

Aptveriama ir apželdinama teritorija, įrengiama vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, kiemo apšvietimas. Patekimui į teritoriją ir pastatus įrengiama įeigos kontrolė sistema. 

Vieta

Rami ir jauki vieta, šalia judrių miesto gatvių, puikiai pasiekiama tiek visuomeniniu transportu, tiek ir automobiliu.

Šalia pastatyti ir dar statomi verslo centrai suteiks puikią galimybę čia dirbti ir gyventi

Apie vystytoją

Viena iš mūsų vertybių – ilgalaikė perspektyva: tai siekis veikti taip, kad darbo rezultatai išliktų prasmingi net po daugelio metų.

Capital City Group“ siekia kurti vertę, ne tik įmonei, investuotojams, partneriams, bet ir visuomenei. Pritariame Henrio Fordo pasakytai minčiai, kad „Verslas, kuriantis tik pinigus, yra blogas verslas“, todėl savo veikloje vadovaujamės socialiai atsakingo verslo principais ir vertybėmis. „ Capital City Group“ – daugiau nei 10 metų patirtį sukaupusi nekilnojamojo turto (NT) projektų vystymo bendrovė. Kompanijos įgyvendintu NT projektų bendras plotas siekia 100 tūkst. kv. m., investicinė vertė per 100 mln. eurų.

Pagrindinis šūkis:
Tik 15 žingsnių Jūsų svajonių būsto link.

Rami ir jauki vieta, šalia judrių miesto gatvių, puikiai pasiekiama tiek visuomeniniu transportu, tiek ir automobiliu.